کانال های نوبت دهی

راه های نوبت دهی در سلام دکتر

1- ثبت نوبت از طریق وب سایت سلام دکتر:

شما با ورود به سایت سلام دکتر به آدرس (www.SalamDoctor.com) قادر به ثبت نوبت آنلاین خواهید بود. بعد از ورود به سایت از طریق منوی نوبت دهی آنلاین وارد صفحه ای که لیست پزشکانی که نوبت دهی مطب ایشان فعال می باشد، می شوید و با انتخاب هر پزشک وارد صفحه پزشک مربوطه می شوید و در ان صفحه از قسمت نوبت دهی می توانید لیست روزهای فعال را مشاهده کنید. با انتخاب روز مورد نظر و ورود کدملی می توانید اطلاعات مربوط به نوبت خود را مشاهده کنید. در این مرحله باید مبلغ ویزیت را پرداخت کنید و از طریق یکی از درگاه های موجود بر روی سایت می توانید این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که با هر نوع کارت اعتباری مربوط به بانک های عضو شتاب می توانید عملیات پرداخت خود را به انجام برسانید. بعد از پرداخت نیز سامانه اطلاعات نهایی نوبت شما را نمایش می دهد و شما می توانید کدرهگیری و شماره نوبت و ساعت دقیقا مراجعه را یادداشت کنید تا در زمان مراجعه به مطب به منشی مطب ارائه دهید

 

2- ثبت نوبت از طریق نرم افزار موبایل سلام دکتر:

اگر شما دارای گوشی هوشمند (اندروید) می باشید می توانید نرم افزار سلام دکتر را بر روی گوشی خود نصب کنید. شما می توانید هم از طریق لینک موجود در وب سایت سلام دکتر نرم افزار فوق را دانلود کنید و هم از وب سایت کافه بازار با جستجوی "سلام دکتر" این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنید.

بعد از نصب نرم افزار شما با وارد کردن کدملی خود نرم افزار را برای خود تنظیم می کنید و با ورود به لیست پزشکان و انتخاب پزشک مورد نظر می توانید لیست روزهای فعال ایشان را مشاهده نمایید. بعد از انتخاب روز مورد نظر فاکتوری برای شما نمایش داده می شود که اطلاعات شما و نوبت و پزشک مورد نظر قابل رویت می باشد. در صورت صحت اطلاعات می توانید از طریق دکمه پرداخت و انتخاب یکی از درگاه های بانکی موجود وارد درگاه بانک شوید و عمل پرداخت را تکمیل کنید. در انتهای پرداخت نیز اطلاعات نهایی نوبت مجدد برای شما نمایش داده می شود.

در خصوص نرم افزار موبایل گفتنی است که در صورت تمایل می توانید در مرحله پرداخت بجای استفاده از درگاه های بانکی با انتخاب گزینه "پرداخت USSD" خیلی سریعتر و بدون نیاز به اینترنت مبلغ نوبت خود را پرداخت کنید.

 

3- نوبت دهی تلفنی:

اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا رمز دوم کارت بانکی خود را ندارید، می توانید با شماره 3 140 3 051 و یا شماره 6617 2208 021 تماس بگیرید. همکاران ما نوبت مورد نظر شما را برای مدت محدودی رزرو می کنند تا امکان ثبت آن توسط فرد دیگری نباشد. شما باید در این مدت مبلغ ویزیت را که به شما اعلام می شود پرداخت نمایید.

 دو روش پرداخت وجود دارد:
1. همکاران ما شماره کارتی را به شماره ارائه می کنند و شما با مراجعه به یکی از عابربانک های نزدیک خود می توانید مبلغ ویزیت را کارت به کارت کنید و یا با مراجعه به بانک مبلغ را به شماره حساب واریز کنید و یا از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک خود این انتقال را انجام دهید و بعد از انتقال با شماره فوق مجددا تماس بگیرید و شماره پرداخت خود را به همکاران ما ارائه دهید تا ایشان پرداخت شما را تایید کنند. بعد از تایید پرداخت نوبت شما تایید نهایی می شود و کد رهگیری نوبت و اطلاعات نوبت به شما ارائه می شود

2. اگر رمز دوم کارت خود را دارید کار خیلی ساده تر می شود! همکاران ما شماره رهگیری نوبت را به شما ارائه می کنند و شما می توانید از طریق کد USSD سلام دکتر (#4024*724*) هزینه نوبت را بدون هیچ زحمتی و از طریق موبایل خود پرداخت کنید. حسن این روش این است که نه نیازی به اینترنت می باشد و نه نیازی به گوشی مدل بالا می باشد و شما بدون اینترنت و با حتی با ساده ترین گوشی می توانید این کار را انجام دهید. مراحل پرداخت نیز به این شکل است که شما ابتدا کد USSD را با موبایل خود شماره گیری می کنید یعنی همانند خرید شارژ خط های اعتباری ابتدا علامت * سپس عدد 724 مجدد علامت * سپس عدد 4024 و در نهایت علامت # را وارد می کنید و سپس دکمه تماس و یا همان دکمه سبز گوشی خود را فشار می دهید. در این زمان سامانه از شما کد رهگیری می خواهد که شما کد رهگیری دریافتی از همکارانمان را وارد می کنید و تایید می کنید. بعد از آن اطلاعات خلاصه ای از نام شما، روز نوبت، نام پزشک و مبلغ ویزیت نمایش داده می شود و شما در صورت صحت، اطلاعات را تایید می کنید و وارد مرحله ورود شماره کارت و رمز دوم می شوید. در انتها نیز شماره نوبت و ساعت دقیق مراجعه به شما نمایش داده خواهد شد. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با ما تماس بگیرید.

در تمام روش های فوق در انتهای پرداخت پیامکی حاوی اطلاعات کامل نوبت برایتان ارسال می شود (به شماره ای که در هنگام اولین بار ثبت نام وارد کرده بودید). البته گفتنی است که با توجه به اینکه شماره پیامک ما شبیه شماره های تبلیغاتی می باشد در نتیجه آن دسته از دوستانی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را بر روی گوشی خود بلاک کرده باشند این پیامک ها را دریافت نمی کنند. البته ما پیگیر هستیم تا تمهیدات لازم صورت پذیرد تا پیامک نهایی برای این دسته از کاربران نیز ارسال شود!

البته ما فقط به راه های فوق بسنده نکرده و نمی کنیم و در حال پیاده سازی کانال جدیدی هستیم تا بدون نیاز به اینترنت بتوانید تمام فرایند ثبت نوبت را خود به تنهایی انجام دهید. به زودی با پیاده سازی این فرآیند شرایط برای ثبت نوبت توسط خیلی از کاربران آسانتر می شود.

امیدواریم بتوانیم رضایت شما را در نهایت جلب نماییم.