سال نو مبارک

سال نو مبارک

  • 386 بازدید
  • امتیاز:

سال 95 از راه رسید

در سالی که گذشت با خدمات نوبت دهی سلام دکتر در خدمت شما عزیزان بودیم و سعی کردیم حتی المقدور رضایت شما را نسبت به آن جلب کنیم و اگر در این راه نقص یا کمبودی بود، پوزش ما را بپذیرید.

گفتنی است در سال 94 سلام دکتر تغییرات بنیادین بسیاری پشت سر گذاشت که بخشی از آن نمود پیدا کرده و بخشی از آن به صورت تغییر در سیاست ها و نحوه ارائه خدمات به مرور در سال جدید نمود پیدا خواهد کرد.

از جمله تحولات سال 94 پذیرش سلام دکتر در پارک علم و فناوری خراسان بود که شرایط را برای ظهور بهتر و قوی تر مهیا خواهد کرد. همچنین همانطور که در جریان هستید ساختار کلی سایت سلام دکتر بعد از ماه ها بررسی و تحلیل نیاز کاربران در بهمن ماه تغییر کرد و شما با سایتی جدید و متفاوت مواجه گردیدید.

البته همانطور که قبلا هم گفته شد، بروز یک سری مشکلات و کمبودها در این تغییرات وسیع طبیعی جلوه می کند که ما همچنان بابت آن ها از شما عزیزان پوزش می طلبیم و تمام تلاش تیم سلام دکتر بر آن است تا هر چه سریعتر این کمبودها مرتفع شده و رضایت شما کاربران عزیز سلام دکتر جلب گردد

نکته دیگر و گفتنی آن که در سال جدید سلام دکتر با خدمات متنوع و کاربردی در خدمت شما خواهد بود که یکی از طرح های ما در اول اردیبهشت در معرض استفاده کاربران قرار خواهد گرفت که به زودی اطلاعات لازم و کامل جهت آشنایی کاربران، در سایت ارائه خواهد گردید

برای همه شما دوستان سالی سرشار از تحول و سلامتی را آرزومندیم

سامانه سلام دکتر

به اشتراک بگذارید: