راه اندازی پنل کاربری

راه اندازی پنل کاربری

  • 435 بازدید
  • امتیاز:

سلام بر کاربران عزیز سلام دکتر

همانطور که در جریان هستید، پنل کاربری سلام دکتر مدتی است که راه اندازی شده است و برخی از ظرفیت نوبت های مطب نیز از طریق ان قابل رزرو می باشد

در اینجا می خواهیم توضیحاتی در خصوص پنل کاربری بدهیم:

برای فعالسازی پنل کاربری شما باید از لینک فعالسازی پنل کاربری اقدام کنید و با ورود کد ملی خود، سامانه وضعیت کد ملی شما را بررسی می کند:

-اگر قبلا از سامانه نوبت گرفته اید، اطلاعات شماوجود دارد و سامانه با پرسش نام پدر، اعتبار سنجی لازم را انجام می دهد و در صورت انتخاب  صحیح نام پدر، برای موبایل شما کد فعالسازی ارسال می شود و شما باید کد دریافتی را در بخش مربوطه وارد کنید. بعد از آن در مرحله ورود رمز عبور جدید، شما باید برای پنل کاربری خود رمز عبور اختصاصی تعریف کنید تا از این به بعد از قسمت ورود به پنل کاربری با ورود نام کاربری (کدملی خود) و رمز عبوری که در این قسمت تعریف می کنید وارد پنل کاربری خود شوید.

- اگر قبلا پنل کاربری خود را فعال کرده اید و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از طریق لینک فراموشی رمز عبور اقدام کنید. سامانه بعد از ورود کدملی، برای موبایل شما مجدد کدفعالسازی ارسال می کند و ادامه مراحل مانند مرحله قبل می باشد

- در نهایت اگر اولین بار است که از سامانه سلام دکتر استفاده می کنید، با استفاده از بخش ثبت نام می توانید اطلاعات اولیه خود را ثبت کنید تا کد فعالسازی به موبایل شما ارسال شود

شما در پنل کاربری می توانید از ظرفیت اختصاصی رزرو نوبت انلاین سامانه که مختص پنل کاربری است استفاده کنید با این تفاوت که در پنل کاربری ابتدا باید اعتبار خود را افزایش دهید و سپس درخواست رزرو نوبت انلاین خود را ثبت کنید.

نکته مهم: در پنل کاربری تعدادی طرح قرار دارد که شما با خرید این طرح ها می توانید از بعضی خدمات کاربردی سامانه استفاده کنید. از جمله این خدمات مشاهده تاریخچه تمامی نوبت هایی است که تا بحال در سامانه ثبت کرده اید. همچنین در صورتی که کد رهگیری و اطلاعات نوبت خود را فراموش کرده باشید می توانید از این طریق اطلاعات نوبت خود را بازیابی کنید.

از جمله خدمات دیگر امکان مشاهده لیست سوالات پزشکی به همراه پاسخ پزشک می باشد که به راحتی و در یک جا به همه ان ها دسترسی خواهید داشت.

از جمله خدمات دیگر نیز امکان ثبت یادآور برای روزهایی است که تکمیل شده  اند و یا هنوز باز نشده است که در این صورت به محض خالی شدن نوبت و یا و باز شدن روز جدید برای شما پیامک یاداوری جهت اطلاع رسانی ارسال می شود تا بتوانید در اولین فرصت جهت رزرو نوبت اقدام کنید

از جمله دیگر خدمات این طرح ها، امکان رزرو اعتباری نوبت می باشد با این مفهوم که شما بدون پرداخت مبلغی و یا بدون اعتبار می توانید نوبت مورد نظر خود را برای مدت مشخصی رزرو  و در اختیار خود قرار دهید تا در زمان مناسب هزینه ان را پرداخت نمایید. در این حالت نوبت تا زمان مشخصی از دسترسی بقیه کاربران خارج می شود تا شما بتوانید مبلغ آن را پرداخت و نوبت را برای خود نهایی کنید.

و دیگر خدماتی که وجود دارد و یا به مرور به لیست خدمات پنل اضافه می شود.

همچنین از همراهان عزیز سلام دکتر تقاضا داریم در صورتی که پزشکی مدنظر خود دارند در پنل کاربری خود، ایشان را به ما معرفی کنید تا همکاران ما با پیگیری ایشان را نیز عضو سامانه گردانند.

در نهایت هر زمان با هر مشکلی و یا سوالی مواجه شدید و یا هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی داشتید در بخش مربوطه در پنل حتما به ما اطلاع دهید.

با تشکر فراوان

سامانه نوبت دهی آنلاین مطب سلام دکتر

به اشتراک بگذارید: