حذف طرح 7روزه کاربری ویژه

حذف طرح 7روزه کاربری ویژه

  • 252 بازدید
  • امتیاز:

از تاریخ اول مرداد 96، طرح 7 روزه کاربری ویژه از لیست طرح های اشتراک کاربری ویژه "سلام دکتر" به دلیل کوتاه بودن دوره و در نتیجه عدم قابلیت استفاده از خدمات سلام دکتر در این مدت کوتاه حذف می شود.

همچنین طی بررسی های به عمل آمده و جلساتی که با برخی از پزشکان عزیز و منشی های ایشان برگزار شد، اکثر کاربران عزیزی که این طرح (طرح 7روزه) را خریداری می کردند این سوءتفاهم برایشان ایجاد می گردید که در واقع مبلغ ویزیت را گران تر پرداخت کرده اند در صورتی که مبالغ پرداختی جهت دوره های اشتراک کاربری ویژه مربوط به سلام دکتر می باشد و بابت دریافت خدمات ارائه شده سلام دکتر به صورت کاملا اختیاری دریافت می شود و مبلغ ویزیت پزشک هیچ گونه تغییری نمی کند.

همچنین با توجه به اینکه کدهای هدیه ارسال شده برای کاربران ویژه دوره 7 روزه عملا قابل استفاده نبود و در نتیجه کاربران دوره 7 روزه به نوعی امکان استفاده از این سرویس مخصوص کاربران ویژه را نیز نداشتند، طرح های فعال سامانه سلام دکتر در قالب 3 طرح 3ماهه، 6ماهه و یک ساله همچنان فعال و قاببل استفاده می باشد.

توجه: طرح های 7 روزه خریداری شده توسط کاربران تا قبل از اول مرداد به قوت خود همچنان باقی هستند و کاربرانی که قبل از این تاریخ طرح 7روزه خریداری کرده اند نگران غیرفعال شدن و یا حذف کاربری ویژه خود نباشند.

پیروز باشید

 

به اشتراک بگذارید: